Vložit inzerát

Dlouhodobý zástup na recepci - Praha, Pankrác

Hlavní město Praha Nezáleží

Náplň práce

Hledáte pravidelný přivýdělek a baví Vás práce na recepci, kde můžete být v kontaktu s lidmi a také vypomáhat v oblasti administrativy?

Pro technologickou společnost hledáme pravidelný zástup na recepci. Jedná se o nárazovou výpomoc přibližně 2x do měsíce, v období letních prázdnin pak o pokrytí delších dovolených (14 dní v kuse). Pokud jste časově flexibilní, neváhejte se přihlásit!

Pracovní doba: 8:30 - 17:00

Náplň práce:
* přijímání a přepojování telefonických hovorů
* předávání vzkazů od volajících
* přijímání návštěv a klientů
* objednávání kurýrní služby, taxi
* drobná administrativní výpomoc dle potřeby

PLAT: 150 Kč/hod
LOKALITA: Praha 4 (metro Pražského povstání)

Požadavky

- komunikativní znalost anglického jazyka
- alespoň krátkodobá předchozí praxe na firemní recepci výhodou
- dobrá znalost MS Office, Outlook
- příjemné a reprezentativní vystupování
- samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 150 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží