Vložit inzerát

ENGINEERING SUPERVISOR | GREENFIELD

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti s technologiemi tváření plechu, svařování a práškového lakování? Lákají Vás výzvy?
V novém Greenfield závodu obsazujeme pozici Engineering supervizora.

Náplní bude:
-Nastavení a optimalizace výrobních postupů
-Odpovědnost za efektivní provoz strojů ve výrobě
-Nastavení výrobního procesu - spolupráce se IT, práce v ERP
-Zodpovědnost za nové investice do nových technologií
-Vyhodnocování problémů, optimalizace, návrhy na řešení
-Spolupráce s údržbou na TPM

Požadavky

-AJ na komunikativní úrovni
- Alespoň SŠ vzdělání technického směru
- Znalost výkresové dokumentace, technické a strojní dokumentace
- Znalost práškového lakování podmínkou!
- Zalost procesů tváření plechu a svařování podmínkou!

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek