Vložit inzerát

TECHNOLOG VÝROBY | OBRÁBĚNÍ

Jihlava (kraj Vysočina) Plný úvazek

Náplň práce

Můžete nabídnout zkušenosti z výroby? Setkal/a jste se někdy s programováním CNC strojů? Baví Vás analyzování výrobních procesů a jejich zlepšování? Ve výrobě jste jako ryba ve vodě?

Hledáme VÝROBNÍHO TECHNOLOGA, zaměřeného na procesy!
* Podpora výroby po technologické stránce
* Optimalizace výrobních procesů
* Plánovat a spolupracovat při zavádění nových výrobních projektů
* Odpovědnost za technologické procesy na nových linkách
* PFMEA

PS: Dáváme šanci i šikovným absolventům! :) Tak se toho neboj a zašli nám svůj životopis!

Požadavky

* SŠ/VŠ strojírenského směru
* Praxe na obdobné pozici alespoň 2 roky
* Znalost technologie obrábění, programování CNC
* Obrovskou výhodou je zkušenost z automotive prostředí

Místo pracoviště

Kraj Vysočina

Informace o pozici

  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek