Vložit inzerát

MZDOVÝ/-Á ÚČETNÍ | KVARTÁLNÍ BONUSY | OSTRAVA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pojďte pracovat pro jednu z největších personálních agentur v ČR a staňte se součástí našeho přátelského týmu!

Přivítáme pracovitého a spolehlivého kolegu či kolegyni se smyslem pro detail a dotahování věcí do konce.

A co je vlastně gró této pozice?
- zpracování mzdové agendy
- příprava mezd pro výplatu v hotovosti a příprava záloh pro výplatu
- zpracování exekucí a nemocenských dávek
- komunikace s úřady a s pojišťovnami
- přihlašování a odhlašování zaměstnanců na zdravotní pojišťovny a ČSSZ
- spolupráce s exekutory, insolvenčními správci, úřady práce a policií, kontrola insolvenčního rejstříku
- kontrola evidence docházky zaměstnanců

Lokalita: ulice Hornopolní - Moravská Ostrava
Pracovní doba: 8-16:30 (možno přicházet a odcházet dříve)
Nástup: dle dohody, nejpozději 1.3.2023

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na obdobné pozici alespoň 6 měsíců
- základní úroveň angličtiny je vítána, nikoliv podmínkou
- znalost potřebné mzdové a pracovněprávní legislativy
- chuť se neustále učit a vzdělávat

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek