Vložit inzerát

PURCHASE GROUP LEADER/Vedoucí týmu v oddělení Nákupu

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme zkušeného vedoucího operativního nákupu, který se postará o vedení menšího týmu operativních nákupčích.

Pokud máte zkušenosti v nákupu, vedení týmu a obchodních jednáních, tato pozici je právě pro Vás!

Hlavní náplní práce bude vedení menšího týmu operativních nákupčích a motivace podřízených k dosažení nastavených KPI.
Budete mít na starosti zajištění bezpečnosti práce na pracovišti, povedete obchodní jednání, v rámci kterých bude občas potřebova vyjednat obchodní podmínky a ceny.Budete zodpovědný za hodnocení současných dodavatelů a případně budete součástí výběrového řízení nových dodavatelů.
Hlavní úkolem bue také nastavení a dodržování nákupní strategie.

Požadavky

* SŠ/VŠ (ekonomické či technické zaměření)
* Předchozí zkušenost z nákupu a vedení lidí
* MS Office na velmi dobré úrovni, SAP výhodou
* Občasné cesty do zahraničí za dodavateli (ochota cestovat)
* Analytické myšlení, komunikační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek