Vložit inzerát

Product Industrial Engineer - vhodné pro absolventy

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás práce ve velmi moderním prostředí, které se specializuje na automatizaci? Máte technické vzdělání, zálibu pro obor a nebojíte se převzít zodpovědnost? Zkuste číst dál a třeba Vás zaujmeme. Měli byste na starosti technický aspekt realizace projektů, definici celého procesu, vyvažování linek a prognózování technických zdrojů.

Náplň práce:
- podílení se na vývoji a realizaci projektů v rámci schválených politik a směrnic
- komunikace se zákazníky a dodavateli ohledně technických záležitostí
- definice nástrojů a měřidel
- podílení se na školení operátorů
- monitoring doby cyklu produktu
- zajištění optimalizace procesů a lean přístupů
- plnění úředních povinností v souladu se zásadami jakosti a životního prostředí, zdraví a bezpečnosti a také dlouhodobými a krátkodobými cíli společnosti

Požadavky

- SŠ/VŠ technické vzdělání (ideálně elektro nebo strojní)
- Znalost čtení v technické dokumentaci
- Komunikativní anglický jazyk
- Analytické myšlení
- znalost MS OFFICE

POZICE JE VHODNÁ PRO ŠIKOVNÉ ABSOLVENTY!

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek