Vložit inzerát

LEAN Manager (+ služební vůz i pro soukormé účely)

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáte nový pracovní impulz v oblasti lean managementu?

Pokud Vás naplňuje svět optimalizací a úspor v rámci výrobních procesů, čtěte dál.

LEAN Manager:
* zodpovídá za návrhy akcí vedoucích ke zlepšení a optimalizacím procesů v závodě
* vede plánování a implementaci nástrojů štíhlé výroby
* má za úkol vytvořit analýzy informačních a materiálových toků
* zodpovídá za celkovou redukci průběžné doby výroby
* zodpovídá za zvyšování celkové efektivity

Na této pozici je zejména zodpovědnost za nastavení celkového systému optimalizací v závodě a KPI´s s cílem dosažení a plnění cílů závodu.

Jedná se o prostředí mezinárodní společnosti, o výzvy tedy nebude nouze. Očekáváme někoho proaktivního, s novými nápady a pokročilým anglickým jazykem pro denní komunikaci.

Zaujala Vás tato pozice? Odpovězte nám a rádi s Vámi probereme detaily.

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenost na obdobné pracovní pozici z výrobního závodu alespoň 2 roky
- Pokročilá úroveň anglického jazyka - denní komunikace
- Znalost principů štíhlé výroby
- Dobré komunikační a prezentační dovednosti
- Organizační schopnosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Management
  • Plat: Od 85000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek