Vložit inzerát

VEDOUCÍ NÁKUPU S AJ

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Aprílové počasí přináší zajímavou nabídku pro zkušené VEDOUCÍ NÁKUPU! Máš zkušenosti na obdobné pozici a nedělá ti problém komunikace v angličtině? Pak bys nám mohl/a pomoci s koordinací plánování materiálu, nákupu a výroby.

Na tomhle místě tě bude čekat především:
- vedení týmu nákupčích a plánovačů (cca 15 lidí)
- koordinace procesu plánování materiálu, nákupu a plánování výroby
- nastavování efektivního procesu řízení dodavatelů
- organizace nákupních procesů s ohledem na minimalizaci nákladů
- plánování a řázení úrovně zásob
- příprava a realizace nákupní strategie dne požadavků výroby ve spolupráci s ostatními teamy
- dohled nad plněním termínů dodání a množství materiálu

Požadavky

- SŠ, nebo VŠ vzdělání
- komunikativní angličtina
- zkušenosti z oblasti nákupu
- výhodou znalost LEAN v logistice

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Management
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek