Vložit inzerát

ERP KONZULTANT + SKRIPTOVÁNÍ | až 90 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenost s implementací ERP systémů? Ovládáte jazyk SQL?

Hledáme komunikativní osobnost, která se ráda věnuje zákazníkům ale i takovou, která se ráda vyvíjí po technické stránce. Ideální příležitost pro ty, kteří umí programovat nebo skriptovat, ale chtějí mít i přímý kontakt se zákazníky!

Jak vypadá pracovní náplň na pozici KONZULTANTA:

- analýza potřeb zákazníka
- nasazení systému u nových klientů
- prozkoumání technického prostředí a napojení na externí aplikace klienta
- konzultace s klienty, jak je systém možné upravit
- úprava/skriptování IS dle požadavků klientů
- předání změn, základní proškolení

Požadavky

Hard skills:

- zkušenost s implementací ERP
- znalost SQL (ideálně pokročilejší), zkušenost s prací s databázemi
- povědomí o podnikových procesech/základní znalost účetnictví
- znalost programování – na jazyku nezáleží, je to zejména o programátorské logice, schopnosti algoritmizace
- Náš skriptovací jazyk vychází z Delphi – ale nemusíte ho umět, stačí ochota se učit interní programovací jazyk

Soft skills:

- Přátelské, ale profesionální vystupování (občasné cestování za zákazníkem, komunikace se zákazníkem na denní bázi – písemná i telefonická)
- Ochota se vzdělávat a přizpůsobovat se změnám a novinkám ve vývoji
- Trpělivost – kompletní zaučení může trvat i měsíce
- Ochota zatnout zuby, když je potřeba dokončit projekt v konkrétním termínu

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek