Vložit inzerát

C# DEVELOPER | Unity | vojenské simulátory

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s vývojem her nebo simulací v Unity a C#? Domluvíš se bez problému anglicky? Baví tě vojenství a chceš pracovat na jedinečném produktu, který v Česku nemá obdoby?

V tom případě pro tebe máme práci snů!

Do mezinárodní společnosti hledáme člověka, který se bude podílet na vývoji zobrazovacího enginu pro celé portfolio produktů, které zahrnuje různé simulátory pro vojenství a letectví.

Budeš se podílet na analýze stávajícího řešení a jejich dalšího rozvoje. Součástí pracovní náplně jsou i občasné služební cesty do Německa v rámci implementace daného zařízení.

Pracovat můžeš převážně z domu s tím, že každých 14 dní nebo 3 týdny by byla osobní schůzka s týmem v Brně.

Požadavky

* zkušenost s programováním v C# a Unity
* znalost SQL
* schopnost komunikovat v angličtině na denní bázi
* zodpovědnost a samostatnost při plnění jednotlivých úkolů

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek