Vložit inzerát

PROCESNÍ INŽENÝR - Šance i pro absolventy technických škol

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolventem technické školy a hledáte si firmu pro rozjezd své kariéry? Nebo už máte nějakou praxi v oblasti engineeringu a zkušenost s výrobními procesy?

Pokud Vás oblast výrobního engineeringu a výrobních procesů láká a hledáte si uplatnění tohoto směru, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

A na co se můžete těšit?

- Sledování stavu a funkčnosti procesů
- Vedení změnových řízení
- Podílení se na zajištění technického a technologického zařízení
- Spolupráce s dalšími odděleními
- Zlepšování výrobních procesů

Požadavky

- Praxe na obdobné pracovní pozici
- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti z oblasti výroby a technologie
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Zkušenost z oblasti robotiky výhodou

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek