Vložit inzerát

Hlavní účetní

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený/á účetní, jež již vedl/a menší tým? Máte znalost jak českých, tak mezinárodních účetních standardů? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Vaší pracovní náplní bude:

- Evidence a účtování přijatých a vydaných faktur, bankovních transakcí, majetku vč. odpisů, pokladny, interních dokladů
- Zpracování přiznání k DPH, Kontrolního hlášení a dalších zákonných hlášení
- Vystavování faktur
- Příprava měsíčních závěrek dle českých a mezinárodních účetních standardů
- Analýzy a reporting
- Vedení menšího týmu
- Spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadavky

- Vzdělání ekonomického zaměření
- Účetní praxe minimálně 3 roky
- Kompletní znalost účetních oblastí (české a mezinárodní účetní standardy)
- Zkušenosti s vedením menšího týmu
- Angličtina na komunikativní úrovni (B2+)
- Velmi dobrá znalost MS Office (zejména Excelu)

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek