Vložit inzerát

Indirect Buyer | Nákupčí

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici Nákupčí nepřímého materiálu / INDIRECT BUYER!

Vaší pracovní náplní bude:
* Zodpovědnost za správu nákladů a dodávku všech nepřímých materiálů a služeb pro firmu.
* Příprava a realizace výběrových řízení pro nákup nepřímých materiálů a služeb v souladu s interními postupy.
* Sledování celkových cílů a postupů pro úsporu nákladů na nákup nepřímých materiálů.
* Vedení záznamů o úspoře nákladů a vykazování těchto úspor manažerovi.
* Analýza nákupních dat a identifikace oblastí, ve kterých lze dosáhnout úspor nákladů.
* Správa smluv s dodavateli a pravidelná kontrola plnění smluvních podmínek.
* Pravidelná komunikace s manažerem v zahraničí a průběžné reportování o stavu nákupu nepřímých materiálů.
* Schvalování faktur od dodavatelů a zajištění správného zápisu do interního systému.
* Práce se SAPem - ukládání nových dodavatelů do SAP a průběžné aktualizace informací o stávajících dodavatelích.
*Auditování dodavatelů a zajištění souladu se stanovenými požadavky.

Požadavky

* SŠ/VŠ ideálně technického zaměření
* Předchozí praxe ve výrobní firmě na podobné pozici
* Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
* Znalost práce v SAP
* MS Office na uživatelské úrovni (KT, fce)

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek