Vložit inzerát

SALES ADMINISTRÁTOR/KA | AŽ 40.000 KČ

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Baví Tě komunikace se zákazníky, ale nechceš být žádné call centrum? Pak máme pozici přímo pro Tebe! Do našeho týmu v Třebíčí hledáme SALES ADMINISTRÁTORA/ADMINISTRÁTORKU s možností 2-3 dny home office! Co si pod tím máš představit?

Nejde o obchod, ale o SUPPORTNÍ ČINNOST. Budeš komunikovat pouze s jedním zákazníkem, pro kterého budeš kontaktní osobou a podporou. Dále tě čeká:
- aktualizace dodacích časů
- kontrola dostupnosti požadovaného zboží
- správa objednávek a zákaznických dat.
Miluješ práci v programech? Super, tady rozhodně využiješ SAP.
Nemine Tě ani:
- zajištění chodu projektů
- správa dokumentace a vylepšování stávajících procesů.

Kanceláře máme v Třebíči, ale nabízíme možnost 2-3 dny v týdnu pracovat z domu. Pokud ti tedy nevadí dojíždění cca 2x do týdne, je tato pro Tebe!

Rozhodně se u nás nebudeš nudit! Zašli nám svůj životopis, rádi Ti povíme více.

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání (ideálně obchodního/ekonomického zaměření)
- Znalost programu SAP (SD/CO, BI)
- Znalost MS Office
- Velmi dobrá znalost německého jazyka (angličtina stačí základy)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek