Vložit inzerát

IT Security Specialist

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímá Vás svět financí? Chtěl/a byste se realizovat v oblasti digitalizace toku peněžních prostředků? Do firmy, která se tím vším zabývá hledáme IT analytika se zaměřením na security a aplikace.

Co u nás budete dělat?
- analyzovat a realizovat požadavky na provoz aplikací v cloudu
- jednat s dodavateli IT technologií a služeb
- dohlížet nad běžícími bezpečnostními systémy a zajišťovat související procesy
- monitorovat a kontrolovat prováděné činnosti od těchto poskytovatelů
- integrovat nové systémy do stávající infrastruktury

Požadavky

Požadavky:

- 4 roky praxe na obdobné pozici
- orientace v IT technologích, bezpečnosti, síťových technologií
- zkušenost s MS Windows Serverem, virtualizacemi, backupem
- zkušenost s metodikou vývoje SW
- výborné komunikační dovednosti
- angličtina slovem i písmem

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 65000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek