Vložit inzerát

Diagnostik v elektro výrobě

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Jste absolventem oboru zaměřeného na elektro nebo máte v oboru praxi?

Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici diagnostika v divizi elektro.

Co bude náplní Vaší práce?

- diagnostika desek plošných spojů na základě výkresové dokumentace a chybových hlášení z provedených testů
- nahrávání softwaru
- testování výrobků
- opravy desek plošných spojů
- zadávání údajů do interního systému a zaznamenávání oprav
- spolupráce s test techniky

Místo výkonu práce je v Brně - Slatina, jedná se o třísměnný provoz (ranní/odpolední/noční).

Společnost nabízí propracovaný systém školení a s tím spojený kariérní růst a odměňování zaměstnanců. Je pro Vás připraveno důkladné školení :-).

Nástup: ihned nebo po dohodě
Lokalita: Brno Slatina
Směny: 3-směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

Požadavky

- elektro vzdělání (min. SOU elektro zaměření – slaboproud)
- vyhláška 50, §5 - podmínkou
- pájení mikroperem a znalost práce s horkovzduchem (výhodou)
- orientace v technické dokumentaci a schématech zapojení - znalost základních měřících přístrojů pro elektroniku (osciloskop, multimetr, ..)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 33000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek