Vložit inzerát

FINANČNÍ ŘEDITEL ODDĚLENÍ POHLEDÁVEK

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme novou kolegu nebo kolegyni na pozici FINANČNÍHO ŘEDITELE v rámci oddělení POHLEDÁVEK.

Pokud za sebou máte podobné pracovní zaměření, domluvíte se výborně anglicky a orientujete se v pohledávkách velkých mezinárodních společností, tato pozice by pro Vás mohla být to pravé.

V čem by spočívala Vaše náplň práce:
- práce v rámci TOP managementu (člen Business Services)
- vedení a řízení aktivit regionálních manažerů v rámci oddělení pohledávek
- každodenní dohled nad harmonizací procesů pohledávek v rámci regionů
- v případě nové spolupráce ujednávání podmínek s klientem
- spolupráce s vedením v rámcii globálního prodeje a zákaznického servisu a dalšími odděleními
- prioritizace činností a plánů dle požadavků řídícího týmu GBS (Global Business Services)
- kooperace s oddělením Treasury (řízení cash flow) a finančními viceprezidenty
- zpracování podkladů pro interní audity

Požadavky

- praxe alespoň 8 let v nadnárodní výrobní společnosti
- výborná angličtina (denní komunikace)
- další cizí jazyk obrovskou VÝHODOU
- zkušeností s úvěrovým a inkasním oddělní (Credit & Collections) ve výrobním závodě
- výborná znalost ERP a reportingových systémů (např. SAP, FSCM)
- schopnost vést a mentorovat tým profesionálů na regionální i globální úrovni

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Management
  • Plat: Od 190000 CZK do 240000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek