Vložit inzerát

Brigáda ve výrobě - až 185 Kč/hod - BRNO

Brno (Jihomoravský kraj) Nezáleží

Náplň práce

Chcete si přivydělat na brigádě? Tak pojďte k nám!

Brigáda je na jednosměnný provoz POUZE na ranní směny od 6.20 do 15.00 - 8 hodin + 40 minut pracovní přestávka.

Vaší náplní práce bude:
- kompletace výrobků s použitím elektrického/momentového šroubováku
- předchystávání materiálu pro montáž serverů
- instalace kabeláže podle instrukcí
- skenování čárových kódů do databáze
- testování, kontrola a balení serverů

Upřednostňujeme brigádníky, kteří mohou chodit ve všechny pracovní dny!

Nástup ideálně co nejdříve, brigáda je plánovaná na cca 1 měsíc.

Požadavky

- schopnost pracovat na základě zadaných úkolů, instrukcí
- samostatnost,
- fyzická zdatnost
- spolehlivost

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte se nám ozvat!

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 140 CZK do 185 CZK
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží