Vložit inzerát

SALES REPRESENTATIVE | DIGITAL AND SOFTWARE | AŽ 95 000 KČ

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Jste zkušený obchodník se schopností navázat a uchovat dlouhodobé obchodní vztahy? Rozumíte digitálním a softwarovým produktům v oblasti nových trendů elektrifikace a digitalizace? Dokážete je prezentovat zákazníkům i v anglickém jazyce?

Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám své CV na pozici:

Co Vás čeká:

- péče především o stávající zákazníky
- aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků v technické oblasti
- samostatné plánování a řízení technických obchodních jednání
- zaměření na úspěšné výsledky
- prezentace nových výrobků a nových řešení
- pravidelné reportování obchodních výsledků

Požadavky

- VŠ vzdělání technického směru – IT nebo elektrotechnika
- Aktivní AJ pro jednání se zákazníky
- Min. 3 roky praxe v aktivním prodeji technologií nebo digitálních produktů podmínkou
- Ochota cestovat v rámci středočeského kraje
- Znalost principů a SW 3-fázových UPS, je velkým plusem
- Řidičky průkaz B

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 75000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek