Vložit inzerát

C# DEVELOPER | 80% REMOTE

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Jste zběhlý v IT a programovací jazyk C# pro Vás není úplná novinka? Do našeho týmu IT Group Services hledáme dalšího paťáka na pozici DEVELOPERA.

Co by Vás na této pozici čekalo:
- vývoj jednotlivých komponentů pro vývoj vnitrpodnikového systému
- zajištění celkové kvality kódové základny a dokumentace
- podpora transformace infrastrukturních služeb na cloudová řešení
- využití C#, Go, Bash, Azure, Powershall
- řízení digitalizace a modernizace prostředí IT
- spolupráce s interními kolegy, vrcholovým managementem a externími poskytovateli služeb

Požadavky

- bakalářský nebo magisterský titul v oboru informatiky nebo ekvivalentní zkušenosti
- výborné IT dovednosti, např. ve více programovacích a skriptovacích jazycích (např. C#, Go, Bash, PowerShell)
- angličtiina minimálně na úrovni B2 - práce v mezinárodním týmu, využití denně
- zkušenosti s operačními systémy Linux a Windows VÝHODOU
- znalosti Kubernetes VÝHODOU
- zkušenosti s agilními způsoby práce (např. DevSecOps, SCRUM)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek