Vložit inzerát

AR Team Leader |zahraniční projekt|

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Rádi byste pracovali v příjemném prostředí s přátelskou atmosférou?

Ve firmě, kde si Vaší práci budou vážit?

Právě máte šanci stát se Team Leaderem pro oddělení Accounts Receivables, a získat pozici ve firmě, kde pojem Work-life-Balance není cizí slovo.

Budete mít na starosti následující činnosti:

- Řízení týmu specialistů týmu Accounts Receivables
- Spolupráce s týmem na řádném zpracování plateb, převodů a odpočtů hlavní knihy
- Spolupráce s týmem na zákaznických účtech (nepravidelné výdaje, chybějící smlouvy, apod.)
- Reportování uzávěrky a řádná podpora auditu, apod.

Požadavky

Společnost hledá někoho, kdo má:

- VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
- Zkušenost s vedením i jen malého týmu
- Předešlou pracovní zkušenost v oblasti Accounts Receivables
- Dobrou orientaci v oblasti účetní
- Angličtinu na pokročilé úrovni (B2)
- MS Excel na pokročilé úrovni, SAP výhodou
- Velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost týmové spolupráce.

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 65000 CZK do 73000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek