Vložit inzerát

VEDOUCÍ VÝROBY | od 50 000 Kč/měs.

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti jako VEDOUCÍ ve VÝROBĚ či velmi podobnou praxi?
Pro středně velkou strojírenskou firmu hledáme parťáka na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY/SUPERVIZORA.

Náplň Vaší práce:
- vedení a organizace výroby, aby byla zachován bezproblémový chod směny
- zodpovědnost za efektivní nakládání s materiálem a veškerými zdroji
- plnění plánů expedice
- práce se systémem HELIOS iNuvio
- vylepšování interních procesů
- kontrola a dodržování pracovních technologických procesů
- dodržování zásad BOZP a PO
- spolupráce s odděleními napříč firmou

Požadavky

- SŠ technické vzdělání nebo SOU s praxí na velmi podobné pozici
- čtení v technické dokumentaci
- znalost MS Office prostředí (primárně Excel, Word)
- praxe s informačním systémem HELIOS iNuvio VÝHODOU
- zkušenosti s vedením týmu (desítky)
- ambice organizovat podřízené zaměstnance
- komunikační a organizační dovednosti

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek