Vložit inzerát

PRODUCT MANAGER | SaaS platforma | až 120 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš za sebou zkušenost s vývojem nového produktu a jeho úspěšným uvedením na trh? Láká tě být u dynamického rozvoje StartUpu, za kterým však stojí zkušení podnikatelé a bývalí vlastníci prosperujících IT firem?

V tom případě je tahle příležitost pro Tebe jako dělaná!

U nás tě nečekají letité problémy nebo nefunkční systémy. Naopak budeš mít možnost budovat spolu s námi nejenom produkt po technické stránce, ale i celou společnost.

Co tě čeká?

* odpovědnost za technické produktové řešení, které nabízí optimalizaci a úspory v cloudu (zejména v rámci AWS)
* spolupráce se zákazníky v průběhu celého životního cyklu produktu
* vytvářet technické marketingové a cenové strategie produktů v rané fázi s cílem zvýšit povědomí o produktech a jejich přijetí
* utvářet definice nových funkcí produktu
* určovat priority a kompromisy mezi zákaznickou zkušeností, výkonem a provozním zatížením
* úzce spolupracovat s týmy inženýrů a UX při uvádění produktů na trh

Požadavky

* zkušenost s vývojem produktu využívající cloud technologie (ideálně AWS)
* zkušenosti s řízením technického životního cyklu produktu (roadmapa, určování priorit, apod.)
* předchozí praxe s uváděním produktu na trh od samého počátku
* výborná znalost angličtiny - nadřízený a kolegové jsou situovaní v UK
* orientace v oblasti SaaS, PaaS nebo IaaS

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 80000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek