Vložit inzerát

PLC PROGRAMÁTOR|PRÁCE PRO ABSOLVENTY

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme čerstvého absolventa, který by rád začal svou kariéru jako PLC PROGRAMÁTOR v renomované mezinárodní společnosti! Pokud jsi TÝMOVÝ HRÁČ a rád se učíš NOVÉ VĚCI a máš znalost PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACI, máme pro tebe jedinečnou pracovní nabídku!

Co budeš dělat:
* Tvořit projektovou dokumentaci a realizovat jedinečné projekty
* Navrhovat a implementovat software pro průmyslové řídicí systémy
* Zúčastnit se na realizaci jednoúčelových strojů a výrobních zařízení
* Oživovat a uvádět do provozu nejmodernější stroje a technologie
* Cestovat za zákazníky po celém světě

Požadavky

* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo automatizační techniky
* Znalost AJ na komunikativní úrovni
* Znalost NJ výhodou
* Odborná způsobilost dle nařízení vlády č.194/2022 Sb. nebo vyhlášky č.50, §6
* Schopnost programovat PLC (zejména Siemens)
* Aktivní řidič s platným řidičským průkazem skupiny B
* Praxe na obdobné pozici výhodou výhodou

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek