Vložit inzerát

MEDICAL ADVISOR | OPHTHALMOLOGY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáte-li se či máte zkušenosti v oblasti oftalmologie či onkologie, pracujte na pozici MEDICAL ADVISOR!

Co bude Vaší náplní práce?

- Poskytování vědeckých, vzdělávacích a výzkumných informací
- Interakce s lékařskými společnostmi
- Účast na kongresech a konferencích
- Navazování nových kontaktů a získávání informací z trhu
- Koordinace vědeckých vzdělávacích aktivit
- Organizace vědeckých školení a vzdělávacích akcí
- Nastavování a plánování obchodní strategie
- Občasné cestování do Polska a na Slovensko

Oblast působnosti: celá ČR

Požadavky

- VŠ vzdělání farmaceutického směru
- Perfektní znalost AJ (úroveň C1)
- praxe na stejné či obdobné pozici, nebo jako lékárník/lékárnice
- porozumění a práce s vědeckými články
- praktické zkušenosti s podporou propagace a správou produktů
- znalost českého farmaceutického trhu a jeho právního prostředí

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek