Vložit inzerát

BRAND MANAGER | PET FOOD

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte již zkušenosti v oblasti řízení značky nebo obchodního marketingu?
Dokážete posoudit problémy a doporučit strategické a taktické řešení?
Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici Brand Manager.

Co bude náplní Vaší práce?

- Vytvoření marketingové a obchodní strategie značky
- Vypracovávání a realizace marketingových plánů značky
- Stanovení klíčových ukazatelů výkonnosti
- Monitorování objemů prodeje, tržních trendů a konkurence
- Správa sítě
- Spolupráce s evropským marketingovým týmem a dále s týmy v jednotlivých zemích
- Budete interním "velvyslancem značky"
- Podpora dlouhodobého plánování a revize rozpočtu

Požadavky

- VŠ obor marketing, obchod nebo podobný
- Min. 2 roky zkušeností na podobné pozici
- FMCG zkušenosti výhodou
- Výhodou zkušenost s PET FOOD
- Pokročilá úroveň AJ
- Základní znalost digitálních technologií
- Výborné plánování
- Týmová práce

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 52000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek