Vložit inzerát

MISTR VÝROBY - AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pracujete v automotive alespoň dva roky? Nebojíte se převzít odpovědnost ve výrobě? Ruzumíte aspoň trochu anglicky nebo německy? Pak nám napište!

Nově obsazujeme pozici MISTR VÝROBY.

Co budete mít na starosti?

- budete vést a školit podřízené kolegy na svěřené směně
- budete odpovědní za sledování kvality, množství výroby a plánování
- Vaší odpovědností bude také zajištění údržby a opravy strojů a zařízení, řešení problémů na výrobních linkách
- budete se podílet na zlepšování výrobních procesů z hlediska kvality, nákladů a spolehlivosti dodávek
- budete vést a sledovat administrativu spojenou s docházkou a BOZP

Požadavky

- praxe v automotive minimálně 2 roky
- zkušenosti s vedením lidí
- základy angličtiny nebo němčiny
- znalost standardů kvality (VDA 6.3, ISO/TS 16949)

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 38000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek