Vložit inzerát

E-COMMERCE SPECIALISTA JUNIOR

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáte se o oblast obchodu a e-commerce? Chcete odstartovat svou kariéru a domluvíte se anglicky?

Do mezinárodní společnosti zabývající se výrobou krmiv pro domácí mazlíčky hledáme nového kolegu, který by se rád stal expertem v oblasti e-commerce. Vaším úkolem bude dodávat vstupy, které jsou zásadní pro tvorbu obchodní strategie a budování vztahů se zákazníky.

Náplň práce:
- analýza dat: vyhledávání, organizace a zpracování dat (např. podíl na trhu, věrnostní karty zákazníků, webové stránky apod.)
- udržování vztahů se zákazníky a třetími stranami
- podpora eCommerce týmu
- pravidelné vyhodnocování obchodních výsledků
- spolupráce s partnery společnosti a aktualizace dokumentů sdílených s partnery
- evidence dokumentů a údržba CRM systému

Nástup: 1.4.2023
Smlouva: na 1 rok s možností prodloužení
Lokalita: Praha - Karlín

Požadavky

- znalost MS Excel
- čeština na úrovni rodilého mluvčího + angličtina min. B1
- dobré komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama
  • Plat: Od 33000 CZK do 33000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek