Vložit inzerát

SALESFORCE ARCHITECT | 150 000 Kč

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s vývojem na platformě Salesforce a hledáš možnosti dalšího rozvoje?

My hledáme právě takového člověka na pozici SALESFORCE ARCHITEKT!

Velká mezinárodní společnost by ráda rozšířila svůj tým zaměřený na Salesforce. Tvůj projekt by byl primárně zaměřený na jednoho zákazníka, ale do budoucna je možná změna.

Jak vypadá pracovní náplň?

* zodpovědnost za implementaci Salesforce u zákazníků po technické stránce - návrh designu, technické architektury, implementace a integrace na produkty třetí strany
* komunikace se zákazníkem a analýza jeho požadavků pro návrh správného technologického řešení
* podílení se na přípravné fázi - příprava nabídek, prezentace návrhu řešení, kalkulace časové náročnosti navrhovaného řešení

Jaké technologie se využívají?

* Salesforce platform Apex
* VisualForce
* SOQL, SOSL
* HTML a JavaScript
* Lightning Components
* SOAP a REST services
* CSS
* DB model

Požadavky

* zkušenost s vývojem na platformě Salesforce
* alespoň okrajová zkušenost s designem architektury a jeho integrací
* práce s UML diagramy a tvorbu systémů (UX/UI)
* aktivní komunikace v angličtině - mezinárodní společnost a zákazníci
* Salesforce certifikace (ideálně System Architect nebo Application Architect)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 120000 CZK do 150000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek