Vložit inzerát

FIRMWARE DEVELOPER | navigační systémy

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Zajímáš se o oblast letectví? Umíš programovat v C a orientuješ se v embedded Linux?

V tom případě je tato příležitost určená přesně pro tebe!

Do menšího brněnského týmu hledáme posily na pozici FIRMWARE DEVELOPER. Zapojíš se do vývoje našeho vlastního řešení, které slouží k řízení letového provozu, ale pracujeme i na dalších nových produktech. Nudit se rozhodně nebudeš!

Co tě u nás čeká?

* příprava a distribuce Linuxového jádra pro zařízení použité v systémech řízení letového provozu
* testování a vývoj testovacích skriptů
* návrh a úprava ovladačů - driverů
* zpracování technické dokumentace
* spolupráce s dalšími členy vývoje SW a HW

Požadavky

* praxe na obdobné pozici
* dobrá znalost jazyka C
* alespoň základní znalost embedded Linux
* angličtina na pasivní úrovni - čtení dokumentace

* výhodou bude pokud máš zkušenosti s programováním firmware pro MCU (ARM)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 50000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek