Vložit inzerát

DATA ADMINISTRATOR | NÁKUP

Zahraničí Plný úvazek

Náplň práce

Láká Vás práce v administrativě, domluvíte se anglicky a práce v SAP Vám není cizí? Do výrobní firmy v Českých Budějovicích hledáme nového parťáka na pozici DATA ADMINISTRATORA (oddělení nákupu).

Co si pod tímto názvem představit?
- budete spravovat veškerá kmenová data týkající se zákazníků a dodavatelů
- budete dbát na aktuálnost a správnost zadaných dat s využitím SAP
- práce s procesy Procure to Pay a Supply Chain
- čekají Vás on-line schůzky celého pracovního týmu
- budete se podílet na mezinárodních projektech a spolupracovat s kolegy ze zahraničí
- nemine Vás ani sledování vývoje zpracovaných dat

Pokud by Vás bavilo pracovat v mezinárodním prostředí a využívat angličtinu pro denní komunikaci, zašlete nám svůj životopis v češtině i angličtině nebo zavolejte na číslo 601 204 498.

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání
- praxe na podobné pozici VÝHODOU
- angličina na úrovni B2 (téměř každodenní komunikace ze zahraničními kolegy)
- znalost alších cizích jazyků VÝHODOU
- předchozí zkušenosti se SAP či jiným ERP
- alespoň základní orientace v nákupních a logistických procesech
- zkušenost s prací Miscrosoft Office (Excel, Word, PowerPoint)
- ochota občasného vycestování na pár dní (převážně v rámci zaučení)

Místo pracoviště

0

Informace o pozici

  • Zahraničí
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek