Vložit inzerát

BACK OFFICE | Možnost i zkráceného úvazku! :-)

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme parťáka pro náš BACK OFFICE!
Nemáš rád/a lidi a nebaví Tě s nimi komunikovat? Administrativa a práce na PC Ti přijde jako pěkná nuda? A sem tam si k tomu střihnout nějakou marketingovou aktivitu, tak to už je úplně přes čáru? Pak stojíš na špatném inzerátu, protože přesně to Tě u nás čeká! :-)

- Na této pozici budeš v kontaktu s lidmi na denní bázi - zejména s našimi zákazníky - budeš jejich pravá ruka!
- V praxi to vypadá tak, že od nich zjistíš potřebné informace, nebo naopak poskytneš info ty jim.
- Jaké informace? - tak třeba ohledně poptávek, dodacích termínů, fakturace apod.
- Poté zadáš všechna data do systému a vytvoříš potřebnou dokumentaci.
- Budeš také tvořit nabídky.
- Jo a ten marketing - ten máme v zahraničí, ale sem tam potřebuje podporu - např. vstupní data o tom, co jsou naši zákazníci zač, jaký je u nich potenciál dalšího rozvoje nebo jak se s nimi spolupracuje - a kdo jiný by jim je měl poskytnout, než Ty!

JEŠTĚ STUDUJEŠ NEBO HLEDÁŠ PRÁCI PO RD?
Na pozici je možný i částečný úvazek (30 hodin týdně)!!!

Požadavky

- Min. SŠ s maturitou
- Praxe v oblasti customer servise, back office, podpora obchodu/prodeje/nákupu velmi VÍTÁNA
- Komunikativní AJ (slovem i písmem - komunikace s kolegy ze zahraničí)

Místo pracoviště

Brno

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 35000 CZK do 43000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek