Vložit inzerát

SPECIALISTA ANALYTICKÉ LABORATOŘE l FARMACIE

Hradec Králové (Královéhradecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Pro pobočku v Hradci Králové hledáme zkušeného kandidáta/ku do farmaceutické laboratoře.

Co Vás na pozici čeká?

- vývoj UV, HPLC a UPLC metod pro obsah, obsahovou stejnoměrnost, čistotu a disoluce
- experimentální design stresových a stabilitních testů
- řešení mechanismu degradace a identifikace nečistot a jejich minimalizace ve vývoji lékové formy
- spoluzodpovědnost za vývoj a přípravu klinické šarže pro úspěšnou bio ekvivalentní studii
- vývoj nových generických produktů
- zpracování a interpretace výsledků
- práce v režimu SVP

Požadavky

- VŠ vzdělání - chemie/farmacie
- zkušenosti s prací v analytické laboratoři nejméně 3 roky (zkušenosti s HPLC/UPLC výhodou)
- znalost anglického jazyka - účast na poradách
- zkušenosti v režimech SVP nebo SLP

Místo pracoviště

Hradec Králové

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství
  • Plat: Od 37000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek