Vložit inzerát

VEDOUCÍ KVALITY s NJ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

VEDOUCÍ KVALITY s NJ ! Hledáme silnou osobnost, která zvládne jednu z vedoucích pozic v automotive kvalitě, dokáže skutečně vést podřízené a jednat na úrovni se zákazníkem.

Vaším úkolem bude:

* zodpovědnost za oblast kvality ve výrobní společnosti
* zabezpečení udržování systému řízení jakosti ve společnosti v souladu se všemi platnými normami a potřebnými standardy
* vedení týmu kvalitářů
* zodpovědnost za audity - plánování, provádění, dokumentace
* komunikace se zákazníky, dodavateli

Požadavky

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* dobrou znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou, znalost anglického jazyka je výhodou
* praxe v oboru kvality na vedoucí pozici min. 2 roky (obor automotive, strojírenství, výroba)
* manažerské zkušenosti se řízením týmu
* řid. průkaz skup. B

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek