Vložit inzerát

IT SUPPORT | L1 | AŽ 55 000KČ

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Správa serverů? Správa záloh? Vzdálena údržba? Konfigurace? Patchování?Domluvíš se anglicky ? Víš o čem mluvím? Pak neváhej a dej mi o sobě vědět! Právě hledám vhodného kandidáta na pozici " IT SUPPORT".

Co budeš dělat:
* Budeš technickou podporou uživatelům
* Budeš nastavovat popř. přeinstalovávat klientské počítače
* Budeš řešit problémy nahlášené pomocí ticketů
* Budeš implementovat a testovat nové technologie
* Budeš školit nové zaměstnance v rámci IT
* Budeš spolupracovat s dalšími odděleními

Požadavky

* IT vzdělání
* AJ min. na úrovni B2
* Praxe na obdobné pozici / se zákaznickým servisem min.2roky
* Znalost operačního systému Windows 10/11, Microsoft Office Suite, Office 365
* Zkušenost s podporou HW systémů

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek