Vložit inzerát

Junior Data Management Associate

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete aktivně používat angličtinu a němčinu? Máte rádi administrativu?

Pro našeho klienta, velkou mezinárodní technologickou společnost, hledáme juniorního specialistu na pozici Junior Data Management Associate.

Jedná se o téměř 100% práci z domova, jednou do měsíce bude potřeba, abyste přišel/přišla na schůzku s týmem do kanceláří.

Vaše náplň práce bude spočívat v:

- zakládání a správě dat našich dodavatelů v interních databázích
- ověřování údajů v obchodních rejstřících
- telefonické a emailové komunikaci s dodavateli a zákazníky
- spolupráci s ostatními kolegy a participaci na schůzkách

Požadavky

- angličtina a němčina na úrovni B2 a více
- měla by Vás bavit administrativa
- ochota učit se novým věcem
- prozákaznický přístup
- zájem o osobní rozvoj

Pokud Vás pozice zaujala, těším se na Vaše CV v českém/anglickém jazyce na jan.mackal@grafton.cz

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR
  • Plat: Od 33000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek