Vložit inzerát

SPECIALISTA BOZP| OLOMOUC

Olomouc (Olomoucký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme Specialistu BOZP a PO!
Máte již prokazatelné zkušenosti v oblasti BOZP a PO?

Pak hledám právě Vás!

Náplň práce:
- koordinace systém BOZP a PO v rámci výrobního závodu
- vypracování a aktualizace postupů v oblasti BOZP a PO a sledování jejich dodržování
- implementace legislativní změny
- kontrolování dodržování nastavených standardů, platných norem, zákonných a interních předpisů
- zajišťování školení v oblasti BOZP a PO, požárních hlídek
- komunikace s externími institucemi a orgány

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- odborná způsobilost v prevenci rizik z BOZP a PO (OZO)
- zkušenosti z oblasti BOZP a PO z výrobního prostředí
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- znalost AJ min. na úrovni B2

Místo pracoviště

Olomouc

Informace o pozici

  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek