Vložit inzerát

Frontend vývojář (React Native)

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme spolehlivé kolegy, kteří nám pomohou vybudovat zcela novou moderní banku! Pustíte se do toho s námi?

Co budete během vašeho pracovního dne dělat?

* Budete součástí vývojářů, kteří dokážou vzít za práci, zároveň jsou ale skvělými společníky se smyslem pro humor
* Spolupracovat ale i s dalšími členy týmu, backend developery a business analytiky
* Vyvíjet bankovní a nebankovní části celého ekosystému
* Budete zodpovědní za dílčí komponenty

Požadavky

Jak si Vás představujeme?

* Jako správného řešitele, kterého řešení problémů baví, přetváří businessové požadavky do funkčních aplikací
* Spolehlivého partnera, který je dobrým týmovým hráčem, zároveň mu ale nechybí samostatnost
* Iniciátora, který vyhleádvá nové výzvy, během kterých se chce seberealizovat
* V neposlední řadě technologického nadšence, který jde naproti novým technologiím a paradigmatům

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 5000 CZK do 8000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek