Vložit inzerát

DevOps Engineer

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete být náš nový DEVOPS ENGINEER?
Do party nadšenců hledáme posilu, která s námi zatáhne za jeden provaz, a pomůže nám postavit banku na zelené louce! Než budeme schopni tento cíl zrealizovat, je třeba vyřešit několik technických záležitostí.

Co u nás budete dělat?
* Budete zodpovědný/á za dílčí komponenty
* Budete součástí vývojářů, kteří dohormady tvoří skvělý a produktivní tým
* Zároveň ale budete samostatně pracovat od architektury po implementaci
* Budete aktivně spolupracovat s frontend a backend developery nebo business analytiky
* Budete vyvíjet bankovní a nebankovní části celého ekosystému

Požadavky

Představujeme si vás jako:
* Technologického nadšence, který rád zkouší nové technologie
* Člověka se znalostmi s Kubernetes, IaC standardy, IT sítí, Docker technologií
* Řešitele, který se umí k problémům postavit čelem, a aktivně je řešit a pracovat na nich
* Týmového hráče i samostatného a odpovědného kolegu!

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie
  • Plat: Od 7000 CZK do 9000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek