Vložit inzerát

INŽENÝR KVALITY - ne automotive - PLZEŇ !

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte praxi v oblasti kvality? Přemýšlíte o změně a chcete pracovat pro jednu z nejlépe hodnocených firem na Plzeňsku? Pak se nám ozvěte! Na pozici

INŽENÝR KVALITY

budete:
* zodpovídat za zabezpečení kvality v sériové výrobě
* vydávat kontrolní návodky, operativní pokyny, tvořit eskalační plán
* řídit proces řešení problémů pro procesní neshody a reklamace
* aktualizovat výsledky mezioperačních kontrol
* podílet se na zlepšování výrobních procesů za oblast kvality
* provádět výrobkové audity a testy kontaminace
* pravidelně kontrolovat a analyzovat vyřazené neshodné výrobky

Požadavky

* alespoň SŠ vzdělání
* praxe v oblasti kvality min. 2 roky
* angličtina pro téměř denní komunikaci
* znalost standartu ISO 9001
* zanlost nástrojů kvality (8D, 5xWhy, Ishikawa atd.)
* Metodika (Lean, PDCA,atd.)
* komunikační a prezentační dovednosti

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek