Vložit inzerát

NÁKUPČÍ | V BLÍZKOSTI PLZNĚ

Plzeň (Plzeňský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- komunikace v angličtině na denní bázi slovem i písmem
- zajištění dostupnosti materiálu do výroby
- sledování nákupních objednávek a zodpovídat za nákup přidělených položek materiálu
- sledování úrovně skladových zásob společnosti
- koordinace a zlepšení metod použitých při zásobování
- spolupráce s oddělením SQA při řešení dodavatelských reklamací
- kontrola dodacích termínů a cen objednávek
- zajištění nejvhodnějšího způsobu dopravy, analýza nákladů za dopravu
- komunikace s celní správou

Požadavky

- min. střední škola s maturitou (vysoká škola výhodou)
- anglický jazyk na komunikativní úrovni písmem i slovem (denní využití)
- pokročilá znalost MS OFFICE
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou
- dobré komunikační schopnost, zodpovědný přístup k práci

Místo pracoviště

Pilsen

Informace o pozici

  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej
  • Plat: Od 40000 CZK do 44000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek