Vložit inzerát

TECHNICKÝ SPECIALISTA PRO NÁHRADNÍ DÍLY | až 70 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Máte technické vzdělání?
Máte zájem o strojařinu?
Domluvíte se anglicky?
Pak hledám právě Vás!

- technická specifikace zákaznických požadavků
- spolupráce na tvorbě nabídek, příjem a evidence objednávek
- ověřování dodacích lhůt a technických parametrů u dodavatelů
- technická podpora v případě reklamací
- práce s interními systémy a databázemi
- zadávání a správa dat v SAP
- spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti při řešení odborných záležitostí

Požadavky

- vzdělání v oblasti strojírenství
- předchozí zkušenosti se zákaznickou podporou v technické oblasti, ale rádi zaučíme i strojaře juniora
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- schopnost domluvit se slovem i písmem anglicky (min. úroveň B1/B2)
- uživatelskou znalost MS Office, SAP výhodou
- nadšení pro strojařinu
- samostatnost, týmovost a schopnost dotahovat věci do konce
- zodpovědnost, pečlivost a iniciativní přístup k řešení problémů

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek