Vložit inzerát

Fakturant/ka | Praha 1

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Hledáme šikovnou posilu do našeho týmu na pozici fakturant/ka.
Jestli hledáte práci, kde budete moci na plno využívat angličtinu, je tohle to pravé pro Vás! Stačí pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.

Náplní práce na pozici FAKTURANT/KA bude:

- Zpracovávání faktur, fakturace a likvidace faktur
- Vypracovávání prvotních podkladů pro zpracování faktur a účetnictví
- Pořizování a expedice faktur klientům
- Kontrola správnosti faktur
- Zaúčtování přijatých a vydaných dokladů
- Spolupráce s finančním a obchodním oddělením

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 1

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- AJ na úrovni B2
- Předchozí zkušenosti na účetním oddělení výhodou
- Znalost Elite 3 systému výhodou, ale ne podmínkou
- Znalost MS Office
- Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek