Vložit inzerát

STAVBYVEDOUCÍ | 80 000 Kč

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete pracovat pro stavební firmu s mezinárodní působností?
Máte vzdělání stavebního směru?

Když jste odpověděli na obě otázky ÁNO tak hledáme právě VÁS!

Staňte se STAVBYVEDOUCÍM!

Co bude Vaši náplní práce?
- řídit výstavbu v souladu s obecně platnými předpisy a směrnicemi
- spolupracovat na přípravě nabídek
- vykonávat přímý dohled nad prováděním výstavby na základě požadavků smlouvy technické dokumentace, harmonogramu, rozpočtu a kvality
- koordinovat činnosti podřízených pracovníků a subdodavatelů
- plánovat a objednávat výrobní prostředky a materiál, dohlížet na včasnost a kvalitu dodávek
- kontrolovat náklad a průběžně sledovat předpokládaný rozpočet

Požadavky

- vzděláni stavebního směru
- min. 5 let zkušeností na pozici Stavbyvedoucího (dopravní stavby)
- znalost Excel na pokročilé úrovni
- znalost AJ min. A2
- ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek