Vložit inzerát

ZÁKAZNICKÁ PODPORA S NĚMČINOU - LIBEREC / ŠVÝCARSKO

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti se zákaznickým servisem či zákaznickou podporou? Komunikace se zákazníky Ti dělá radost? Proaktivní a prozákaznický přístup je Tvou přirozeností? Chceš pracovat pro švýcarskou IT společnost a pomáhat jí růst? Umíš skvěle německy? Potom se nám ozvi!

Co Tě čeká:

- přímá komunikace se švýcarskými zákazníky v němčině (85% online)
- zpracování kampaní a podkladů pro kampaně, pomoc s technickou realizací (IT oblast)
- zprostředkování komunikace mezi klientem a CZ vývojářem
- příležitostně práce ve Švýcarsku - předpoklad cca 1 týden za tři měsíce, může se měnit dle potřeby a domluvy
- úzká spolupráce s týmem podpory ve Švýcarsku
- monitorování kampaní a optimalizace další činnosti - ve spolupráci s vývojáři z CZ
- podpora prodeje CH / CZ - výhledově

Požadavky

- výborná znalost německého jazyka pro denní komunikaci slovem i písmem se švýcarskými zákazníky
- proaktivní a prozákaznický přístup
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- samostatnost, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost
- ochota k občasným služebním cestám do Švýcarska

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika
  • Plat: Od 35000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek