Vložit inzerát

ROZPOČTÁŘ | SILNIČNÍ | ŽELEZNIČNÍ STAVBY

Hlavní město Praha Plný úvazek

Náplň práce

Chcete pracovat pro stavební firmu s mezinárodní působností?
Máte vzdělání stavebního směru?

Když jste odpověděli na obě otázky ÁNO tak hledáme právě VÁS!

Staňte se ROZPOČTÁŘEM!

Co bude Vaši náplní práce?
- kontrolovat, analyzovat a optimalizovat dokumentaci
- zpracovat, kontrolovat a oceňovat výkazy výměr
- zpracovat nákladové kalkulace prací
- komunikovat s existujícími i potenciálními dodavateli a subdodavateli, získávat nabídky, analyzovat je a připomínkovat
- účastnit se a spolupracovat na strategických jednáních za účelem odsouhlasení ceny, technických a organizačních řešení
- připravovat nabídky

Požadavky

- vzděláni stavebního směru
- min. 3 roky zkušeností na pozici rozpočtáře na straně dodavatele ( velké projekty )
- znalost AutoCad
- znalost Excel na pokročilé úrovni
- znalost AJ min. A2
- ochota cestovat

Místo pracoviště

Praha

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality
  • Plat: Od 40000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek