Vložit inzerát

SPECIALISTA ŘÍZENÍ TOKU MATERIÁLU - MIMO AUTOMOTIVE

Liberec (Liberecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máte zkušenosti v logistice ve výrobním prostředí? Víte, jak funguje řízení toku materiálu? Jste zároveň analytický typ a baví Vás zpracovávat větší množství dat v MS Excel? Pokud hovoříte anglicky, neváhejte se ozvat na pozici:

Co Vás čeká:

- Řízení toku materiálu a informací uvnitř firmy
- Dlouhodobé plánování materiálu – forecasting
- Kontrola skladových zásob v celém dodavatelském řetězci
- Spoluzodpovědnost za plynulý tok materiálu skrze společnost
- Spolupráce na projektech

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání ekonomického nebo strojírenského směru
- AJ pro denní využití - úroveň B2
- Zkušenosti v oblasti logistiky v mezinárodním prostředí
- Znalost řízení toku materiálu uvnitř výrobního závodu
- Dobré analytické myšlení, zájem o pracování dat
- Znalost MS Excel jako pokročilý uživatel
- Znalost práce v SAP velkou výhodou

Místo pracoviště

Liberec

Informace o pozici

  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek