Vložit inzerát

VEDOUCÍ V ÚDRŽBĚ | GREENFIELD

Ústí nad Labem (Ústecký kraj) Plný úvazek

Náplň práce

- Plánování údržby - sestavování harmonogramů v rámci preventivní údržby
- Podílení se na vypracování Technických postupů, oprav a analýz pracovních rizik
- Návrhy změn na zlepšení stávajících norem
- Zajištění nákupu spotřebního materiálu pro údržbu
- Dohlížet na údržbu i externích firem v rámci celého objektu (trávník, odklízení sněhu atp.)
- Spolupráce s dodavateli v rámci údržby inženýrských sítí objektu
- Proškolovat / zajišťovat školení pro pracovníky v údržbě
- Podílet se na práci oddělení údržby (elektrická, hydraulická, pneumatická i mechanická zařízení)
- Podílení se na sestavení svého týmu, dle potřeby výběru pracovníků
- Reporting

Požadavky

- Min SŠ vzdělání
- Alespoň 10 let praxe v údržbě v rámci výrobní společnosti
- AJ komunikativně, slovem i písmem
- ŘP skupiny B (služební cesty do jiných závodů)

Místo pracoviště

Krupka

Informace o pozici

  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 40000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek