Vložit inzerát

TECHNIK ÚDRŽBY| VHODNÉ PRO JUNIORY

Brno (Jihomoravský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti elektro a nevadí ti práce ve vícesměnném provozu? Jsi zkušeným technikem údržby nebo v tomto oboru teprve začínáš? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- oprava a údržba strojního zařízení, nářadí
- zámečnické a instalatérské práce
- vedení veškeré dokumentace související s opravami strojního zařízení
- preventivní a prediktivní údržba
- koordinace externích oprav a servisu zařízení s dodavateli

Požadavky

- min. SOŠ/SOU, obor elektrikář - silnoproud
- elektrotechnik dle § 6 NV č. 194/2022 Sb. (dříve - vyhláška 50/1978 Sb.)
- ochota pracovat ve vícesměnném provozu (ranní a odpolední)
- manuální zručnost, spolehlivost
- ŘP sk. B

Výhodou:
- praxe na obdobné pozici
- svářečský průkaz
- práce na PC – MS Outlook, MS Office

Místo pracoviště

Olšany

Informace o pozici

  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek