Vložit inzerát

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ | SLUŽEBNÍ AUTO | OSTRAVA

Ostrava (Moravskoslezský kraj) Plný úvazek

Náplň práce

Máš zkušenosti s působením v oblasti operativního či strategického nákupu? Domluvíš se anglicky? Láká Tě působení v úspěšné, nadnárodní společnosti? Pak už neváhej a dej nám o sobě vědět.

Pracovní náplň:

* zajišťování nákupu strategických komodit
* tvorba a editace dat
* komunikace s dalšími odděleními
* komunikace s klíčovými dodavateli
* vyhledávání nových dodavatelů
* registarce a kvalifikace nových dodavatelů
* zodpovědnost za výběrová řízení
* optimalizace nákupního procesu
* reporting

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* anglický jazyk na úrovni min. B2
* praxe s projektovým nákupem min. 2 roky
* pokročilá znalost (klíčový uživatel) SAP - MM a Purchasing
* ochota občasného cestování

Místo pracoviště

Ostrava

Informace o pozici

  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti
  • Plat: Od 45000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek